Lucky Academy: медіа, освіта, комікси | Литературный Наутилус
Lucky Academy logo screenwriting courses for teens Kiev
 

Тижневий курс Літературний Наутилус для дітей 10 -14 років в Lucky Academy

дізнатись вартість та зареєструватись, натисніть кнопку праворуч

Литературный Наутилус зимние весенние осенние летние каникулы киев одесса литературные курсы для детей дети писательские курсы Lucky Academy

Курс Лiтературний Наутилус 

Тижневий лiтературний курс для дiтей 10 -14 рокiв який проходить  щоканiкул. Вiдправляйся в письменницькi пригоди, навчайся спостерiгати та помiчати особливе, писати про все кожний день та завжди знаходити потрiбнi слова!

Участники пишуть мовою, якою думають: українською чи роciйською. 


ПРОГРАМА КУРСУ

Літературний курс для дітей 10 -14 років на канікулах.

День перший - Нариси Селфі

В перший  день ми почнемо зі знайомства, і розберемося з тим що таке художня і не-художня література. По дискутуємо на такі теми:  чому деякі літературознавці вважають що найвеличніший роман цього століття  буде саме не-художнім; наскільки важливими є спостереження для автора;  де шукати натхнення і чи необхідне воно, щоб писати. Далі виконаємо декілька письменницьких вправ, щоб активувати спостережливість і  приступимо до головного завдання дня:  Нариси-селфі

Нариси-селфі – це захопливе завдання, яке допомагає навчитись поєднувати факти і фантазію,  допоможе поглянити на себе зі сторони, зробити перший крок до ідентифікації себе у світі, ну і знайти невичерпне джерело натхнення – власне я.


День другий – Дивись і думай

На другий день ми підемо на екскурсію до музею. Поблукаємо коридорами і дізнаємось, які вправи на спостережливість виконують студенти літературного факультету, щоб писати краще.  І самі виконаємо декілька цікавих літературних завдань.

Зокрема, занотуємо маршрут; будемо вчитись помічати і фіксувати деталі – в цьому нам допоможуть плівкові камери, які ми візьмемо з собою! Ми будемо визначати, що краще записати і запам’ятати, а що нам дійсно потрібно відзняти; переглянемо експонати і портрети  і спробуємо уявити, що роблять ці речі у ночі.

Після екскурсії завітаємо у кафе, і напишемо декілька теплих і смачних гастрономічних нарисів.


День третій – Подорож у часі 

В цей день ми будемо справжніми дослідниками. Адже завдяки нотаткам, які учасники зробили в музеї і їх світлинам, ми відправимось у письменницьку подорож в минуле і майбутнє.

Будемо активно вмикати уяву і представляти зображене на світлинах в минулому і майбутньому. Хто ходив і ходитиме цими коридорами, як вони виглядатимуть, що буде здаватися їм незвичним, який артефакт варто залишити для майбутніх поколінь.  Також дізнаємось, що таке епістолярний стиль, мемуари і напишемо послання собі у майбутнє.

 

День четвертий – Ритм і Колір

День четвертий буде в нас особливим, адже до літератури приєднаються такі поняття, як колір і ритм, ніби запозичені в візуального мистецтва і музики. А може й ні? Як написати колір, і що таке ритм у тексті – додаємо звуків і барв нашим нарисам! Ми виконаємо декілька письменницьких, вправ почитаємо уривки з української і зарубіжної літератури (частково російською мовою) і напишемо ритмічний текст – в кожного учасника текст заспіває по-різному! Може хтось складе білий вірш, а може і рифмований поетичний нарис. Для натхнення ми будемо використовувати однокольорові речі, а ще замислимось чи є колір у різних смаків, і як би куштували різні ноти.


День п'ятий – Циклічна історія

Випускний день. В цей день учасники отримають свої друковані збірники. Але це не все! П'ятий день буде присвячений циклічній історій. Кожний напише історію, яку можна читати вперед і назад, а також оформимо її як графічний об’єкт . І наприкінці звісно нагородження за участі батьків.

В кінці курсу, учасники отримають підручник з вправами, друкований збірник і книжку-альбом власного виробництва, а ще декілька фото і лист у майбутнє. Це буде справжня літературна пригода.

 Напишіть свої канікули на Літературному Наутилусі! Рушаймо

 

Курс триває 5 днів з 10:00 до 16:30


Вартість курсу:

Early bird –  4500 грн при реєстрації та внесені передплати  ДО 31 травня

Standart  -  4800 грн при реєстрації ПІСЛЯ 31 травня

(у вартість включено перерви на чай і теплий ланч, всі матеріали для занять учасники отримують в студії.)

Family pack –  10% родинна знижка для братів та сестер при реєстрації на курс разом  4320 грн за кожного

 

Для участі обов'язково потрібно зареєструватися!

Форма для реєстрації: http://bit.ly/nautilus_form

 

Звертайтеся за тел. (099) 198 64 71 Ірина, academylucky@gmail.com

Литературный Форсаж для детей киев литертурные курсы осенние каникулы
Переглянути і завантажити програму на кожен день

ПРОГРАМА
Литературный наутилус для детей киев литертурные курсы осенние каникулы
Літературний письменницький курс для дітей 10-14 років Літературний Наутилус Тоня Твіст

ИДЕЯ КУРСА

 

курс Литературній Наутилус

Программа на каникулы для подростков 10 – 14 лет, которые хотят писать короткие тексты для блога, творчества, учебы или просто для себя.

 Мы будем писать много и коротко на самые разные темы. Узнаем об особенностях малой формы, что такое фикшн и нон-фикшн, как написать текст, что бы твоя идея читалась, как писать каждый день и не скучать.

В результате участники напишут несколько законченных текстов (эссе, статью, рассказ), много грамотных заметок, и прочтут много, много коротких текстов.

По окончанию курса тексты участников будут напечатаны в сборнике, который каждый заберет с собой. 

Зачем это детям?

Мы посвятили целый курс небольшим текстам  потому что умение ясно и лаконично выражать свои мысли – это  залог успеха в нашем стремительной мире.

Заметки на уроке, во время чтения или лекции помогут лучше усвоить материал, и подготовится к тесту. На наших занятиях мы будем анализировать фикшн и нон-фикшн тексты, и учится замечать самое нужное.

Заметки о людях, путешествиях, событиях учат самоанализу, развивают память, и наблюдательность. О чем писать каждый день.  Как замечать необычное. Узнаем во время наших литературных прогулок.

Заметки о наших планах, идеях, фантазиях прокладывают путь к осуществлению наших желаний. В студии мы поговорим о том, как великие замыслы приходят в мир на бумажных салфетках, как можно не только записывать, но и зарисовывать мысли и как заметки из прошлого меняют жизнь автора.

Написание  эссе, статьи, рассказа научит использовать заметки для создания законченных текстов. Когда мы будем писать литературные упражнения и тексты, мы  научимся использовать слова, фразы для диалога с читателем.  Очень важно не только записывать свои замыслы, но также уметь их высказывать и  реализовывать.

 

Как проходят занятия?

На занятиях мы будем постигать теорию в практике: писать упражнения, делать устные упражнения для развития воображения, читать тексты классиков и современников, анализировать, созерцать, исследовать, наблюдать за людьми вокруг. 

Также запланирована экскурсия и прогулка в кафе.

 

Литературные курсы для детей киев курс писательского мастерства
Литературный форсаж курсы для детей киев

ГАЛЕРЕЯ

 Мы будем писать:

- в помещении и на ходу

- заметки-наблюдения и по памяти

- по реальным событиям и вымыселМы узнаем, как писать:

- описание

- размышление

-  повествование


А так же, мы:

- составим карту литературного Киева

- разберемся, как читать разные тексты

- займемся писательской математикой

АВТОР КУРСА

Тоня Твист

автор, сценарист, колумнист "Охота на текст" в журнале "Однокласник", автор образовательных програм Lucky Academy. Мастер крючков и крутых поворотов. Выпускник CWS и член закрытого литературного клуба L-ink Club. Публикается под литературным псевдонимом, редактор коммерческих проектов. Драматургические тонкости изучала в мастерской Неды Нежданы. А о том, как оживают сценарии знает как дипломированый режиссер Мастерской документального кино С. Буковского. Любит выдумывать новые слова, находить невидимое и чемоданы с двойным дном. Знает все, о том как создать книгу от идеи до физического объекта.

Тоня Твист писатель сценарист переводчик преподаватель Lucky Academy

Недельний Курс Литературний Наутилус 10-14 лет в Lucky Academy

Узнать стоимость и записаться в группу – нажмите кнопку справа

як нас ЗНАЙТИ